HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ

BAYDECO POLİÜRETAN; 17 yıldır (yurtiçi-yurtdışı) poliüretan prekast ürünlerinin üretimi, satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir.

 
 
 
 

MİSYON

SÜREKLİ GELİŞİM

Müşteri ihtiyaç ve hedeflerine en uygun, en güvenilir, rekabet edebilir kapasitede, çevreye duyarlı, en az maliyetle, yenilik ve gelişmelere sürekli açık, müşterilerimizin ve dostlarımızın beklentilerini karşılayan ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.

 
 
 
 

Faydalı Bilgiler

CEPHELERDE POLİÜRETAN KULLANIMI

Poliüretan Cephe malzemeleri hayallerinizin ulaşabileceği en uç noktaları gerçekleştirebileceğiniz, dekoratif ürünlerdir. Poliüretan Prekastların tercih edilme nedenlerinin başında ehil ellerde belirgin hatlarla sınırsız model seçenekleri sunmasıdır. Dış şartlara mükemmel uyum sağlar.
Beton Prekastlara göre oldukça hafiftir. Proses şartlarını ve teknolojik gelişmeleri takip eden üretici firmalar tarafından üretildiği takdirde boyutsal sınır yoktur. Monoblok olarak üretilebilmektedir. Uygulama sonrası kusursuz bitişler sağlar. Sadece ülkemizde Dış cephe Aksesuarı olarak üretilip cephelerde uygulanan Strafor köpük malzemelerle ömür ve performans olarak mukayese bile edilmesi söz konusu değildir.